KALENDARZ DOM WYPIEKÓW 2020

KALENDARZ DOM WYPIEKÓW 2020

Mikołajki! Dzisiejszy wpis na blogu jest nietypowy;) Zamiast przepisu mam dla Was prezent! Spersonalizowany Kalendarz Domu Wypieków 2020, którzy możecie całkowicie bezpłatnie pobrać z bloga do własnego wydruku. To taka moja forma podziękowania dla Was, że Jesteście:)) Mam nadzieję, że korzystanie z Kalendarza DW w 2020 roku sprawi Wam tak samo dużo radości jak mi podczas jego przygotowywania:)

 

Na zdjęciach możecie zobaczyć przykładowe miesiące wydrukowanego już kalendarza. Każdy miesiąc zawiera wybrane przeze mnie zdjęcia i przepisy z kategorii „Wypieki mojego domu”. Dodatkowo w ciągu roku zaznaczyłam nietypowe święta takie jak między innymi „Międzynarodowy Dzień Sernika”, „Dzień Kawy” czy „Światowy Dzień Chleba”.

Ciekawostką są moje słodkie „złote myśli” na każdy miesiąc, które znajdziecie w kalendarzu na końcu każdego miesiąca. Mogłam tu ku mojej nieskrywanej radości połączyć miłość do pieczenia i pisania:)

Koniecznie dajcie znać jak Kalendarz DW Wam się podoba? I czy lubicie takie mikołajkowe niespodzianki? Może za rok też uda mi się coś ciekawego wymyślić;) Czekam na Wasze opinie z niecierpliwością!

Kalendarz DW 2020

 

Klikając w poniższy baner pobierzecie Kalendarz Dom Wypieków 2020 🙂 


 

 

6/6 - (2 votes)


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments