Współpraca

Pasjonatka prawdziwych, domowych wypieków. Miłośniczka dawnych, zapomnianych przepisów. Kochająca piec i dekorować torty, ciasta i ciasteczka. Ciągle poszukująca niebanalnych, słodkich smaków i otwarta na nowe cukiernicze wyzwania. Kolekcjonerka książek kulinarnych. Entuzjastka wypieku domowego chleba. Niepoprawna marzycielka z głową w chmurach i miłośniczka poezji. Przekonana, że piec każdy może co udowadnia na swoim blogu. Starająca się zawsze i wszędzie zarażać innych swoją pasją.

 

Możliwe formy współpracy na blogu Dom Wypieków

 

Lokowanie produktu i linki sponsorowane

Umieszczenie w treści wpisu aktywnego linku do danego produktu wyłącznie z zaznaczeniem /*wpis zawiera lokowanie produktu/.

 

Recenzje, testy i prezentacja produktów

Recenzje, testy i prezentacja produktów AGD powiązanych z kuchnią (roboty planetarne, gofrownice, miksery itp.) w osobnych wpisach specjalnie im przeznaczonych.

Recenzje innych produktów związanych z tematyką bloga (akcesoria do wypieków, dodatki cukiernicze, w tym również artykuły żywnościowe) tylko w powiązaniu z określonym przepisem na blogu również recenzje książek kulinarnych. Recenzja opiera się na mojej subiektywnej opinii. Recenzowane produkty nie są zwracane wydawnictwu/producentowi/agencji po przygotowaniu recenzji.

Recenzje innych produktów wyłącznie z zaznaczeniem /*wpis zawiera lokowanie produktu/.

 

 Wspólna akcja promocyjna stworzona wraz z marką

  • konkurs dla czytelników bloga
  • kulinarne wydarzenie
  • cykl tematycznych wpisów

Czas trwania, formuła konkursu, ilość konkursowych wpisów itp. po indywidualnym uzgodnieniu z oczekiwaniami reklamodawcy. Wycena konkursu na blogu Dom Wypieków w przeciwieństwie do innych form reklamy jest ustalana indywidualnie.

 

Współpraca niestandardowa wyceniana indywidualnie.

 

Statystyki blogu wg Google Analytics udostępniam na życzenie.

W sprawie szczegółów współpracy proszę o kontakt (przy pomocy gotowego formularza na blogu)

lub na adres: kasia@domwypiekow.com